Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odcinek 065 - S03E21 - Crystal Skull


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceniamy odcinek: (48 użytkowników oddało głos)

Oceniamy odcinek:

  1. 10 (10 głosów [21.74%])

    Procent z głosów: 21.74%

  2. 9.5 (8 głosów [17.39%])

    Procent z głosów: 17.39%

  3. 9 (7 głosów [15.22%])

    Procent z głosów: 15.22%

  4. 8.5 (9 głosów [19.57%])

    Procent z głosów: 19.57%

  5. 8 (5 głosów [10.87%])

    Procent z głosów: 10.87%

  6. 7.5 (1 głosów [2.17%])

    Procent z głosów: 2.17%

  7. 7 (3 głosów [6.52%])

    Procent z głosów: 6.52%

  8. 6.5 (1 głosów [2.17%])

    Procent z głosów: 2.17%

  9. 6 (1 głosów [2.17%])

    Procent z głosów: 2.17%

  10. 5.5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  11. 5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  12. 4.5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  13. 4 (1 głosów [2.17%])

    Procent z głosów: 2.17%

  14. 3.5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  15. 3 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  16. 2.5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  17. 2 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  18. 1.5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  19. 1 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  20. 0.5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  21. 0 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 kwiatek

kwiatek

    FLOWER POWER

  • VIP
  • 2530 postów
  • MiastoOpole

Napisano 17.07.2004 - |15:55|

STRESZCZENIE WKRÓTCE
  • 0
Master of possimpible ;)

#2 Jedi

Jedi

    Kapral

  • Użytkownik
  • 160 postów
  • MiastoSosnowiec / Będzin

Napisano 17.01.2006 - |11:30|

Całkiem ciekawy odcinek.
Mamy wątek dziadka Daniela, dowiadujemy sie jak przywiązany jest Hammond do ekipy.
Akcja też całkiem oryginalna i ciekawa. Zastanawia mnie tylko, czy jeszcze zobaczymy Gigantów ??
  • 0
Pozdrawiam
"Jedi"

#3 omega_ra

omega_ra

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 18.01.2006 - |11:17|

Jak dla mnie jeden z lepszych odcinków. Końcówka ma niesamowity klimat. I ta muzyczka, aż ciarki przechodzą ... .
  • 0

#4 Kita

Kita

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 05.02.2006 - |00:19|

Jeden z lepszych odcinkow jakie ogladałem, motyw z czaszkami naprawde swietny zwłaszcza ze one realnie istnieja .
Naprawde nie miał bym nic przeciwko gdyby giganci pojawili sie jako pomoc w odpowiednim momencie , gdy konflikt z ori bedzie sie nasilał nie ogladalem wszystkich odcinkow wiec nie wiem czy wystepuja w innych.
Z pewnoscia daje 9,5.
Zwłaszcza za mroczny klimat.
Atlantis powinno nasladowac wlasnie takie wzorce.
  • 0

#5 Jarzi

Jarzi

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • MiastoKraków

Napisano 30.03.2006 - |00:12|

Dla mnie średnio ciekawy odcinek. Powiedzmy że te z Goa'uldami są o wiele lepsze. Motyw dzidak Daniela może być interesujący ale szybciutko go ucięli gdy dzidunio zostaje wśród gigantów. Co do roli gigantów w późniejszych odcinkch to jakoś sobie nie przypominam :)
  • 0

#6 Wraith

Wraith

    Starszy plutonowy

  • Użytkownik
  • 523 postów
  • MiastoPoznań

Napisano 21.05.2006 - |16:41|

Odcinek jest świetny i twórcy mogliby wrócić do wątku dziadka Daniela, przecież sam powiedział, że powróci i opowie wszystko czego się dowiedział Jacksonowi. Oprócz Furlingów to drugi wątek, który chciałabym, żeby został wyjaśniony.
  • 0

#7 Dooku

Dooku

    Starszy kapral

  • Użytkownik
  • 257 postów
  • MiastoPrzeźmierowo

Napisano 04.06.2006 - |17:20|

Wykorzystanie motywu czaszek zrobił mi wielkie nadzieje. Uwielbiam ten temat, ale w tym odcinku jakoś tak spłycony mi się wydał. Odcinek jakoś mnie nie wciągnął, trochę za dużo pokazywania kolejnych tragicznych powiązań rodzinnych, a za mało wgłębiania się w wątek odcinka.

Ciekawe jest to, ze Hammond przez swój słynny czerwony telefon rozmawia z wnuczkami, czyżby wnuczki były prezydentem? ;] To jakiś spisek grubymi nićmi szyty.

Odcinek na 8 ze względu na motyw czaszek.
  • 0
Don't tell me, what I can't do!

#8 Skaara

Skaara

    Starszy kapral

  • Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 04.06.2006 - |22:49|

Początek odcinka bardzo klimatyczny, pozniej niewidzialny Daniel i intrygująca tajemnica czaszek. Plus nalezysie również za pojawienie się dziadka Daniela- ciekawie rozwiązali scenarzyści ten fragment odcinka. Niestety zakończenia odcinka nieco gorsze wg mnie, spodziewałem się czegoś lepszego. I z tego co czytam to wątek ten nie został dalej pociągnięty czyli dziadek chyba sie nieco zasiedział u tych olbrzymów.Mimo nienajlepszej końcówki: 8,5/10
  • 0

#9 Badas

Badas

    Kapral

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • MiastoKraków

Napisano 27.06.2006 - |11:44|

Jakoś mi nie przypadł do gustu ten odcinek. Nieco przynudzający. Natomiast bardzo podobały mi sie scenerie na tamtej planecie, oraz muzyka.

Jak to jest, kiedy Daniel jest niewidzialny to materia może przez niego przechodzić, innymi słowy nie jest w stanie go nikt/nic dotknąć ani zobaczyć. Zastanawiam się jak on mógł korzystać z windy (podczas odwiedzania Nicka)? Przecież żaden przedmiot fizyczny nie może go dotknąć to i podłoga w windzie tez nie powinna :)

Mam nadzieje że zobaczymy jeszcze gigantów, wydaje mi się że są już dosyć doświadczeni w walce z Goauldami. Mogli by być dobrym sojusznikiem przeciwko nim.
  • 0

#10 Scofi

Scofi

    Starszy kapral

  • Użytkownik
  • 326 postów
  • MiastoGdańsk

Napisano 07.08.2006 - |17:23|

niestey ten odcinek nie przypadl mi do gustu. jedyne na plus to fajna piramdka i giganci. poza tym nic ciekawego...
7
  • 0
Dołączona grafika

O'Neill: Life's a bitch!
Teal'c: Indeed


- You seem pretty cheery.
- Strippers, Sammy, strippers. We're on an actual case involving strippers. Finally!


nie bedzie znakow diakrytycznych

ON - LINE again :)

#11 DonBolano

DonBolano

    Starszy plutonowy

  • Użytkownik
  • 505 postów
  • MiastoOstrów Wlkp/Wrocław

Napisano 17.08.2006 - |21:01|

a mi się podobało, szczególnie motyw z doktorem Rothmanem.. albo jak Daniel komentował wszystko, a i tak nikt go nie słuchał;)
Hammond ma ten telefon do wszystkich, a nie tylko do Prezydenta (ze pozwole sobie napisac dużą literką) - łączy się najpierw z centralną, a potem dopiero z kimś tam :)
  • 0

#12 elam

elam

    Chorąży sztabowy

  • Użytkownik
  • 1757 postów
  • MiastoBielsko-Biala

Napisano 23.10.2006 - |22:09|

no i oto dowiadujemy sie, ze Daniel ma dziadka wariata :) ktory pozostanie na obcej planecie mglistych wielkoludow, wrogow goauldow, ktorzy nie wiadomo po co rzezbia malenkie ludzkie czaszki z krysztalu i umieszczaja je w gigantycznych piramidach w roznych czesciach galaktyki. aha.
jakos mnie to nie wkrecilo :/
4 punkciki
  • 0
lubisz science-fiction? na serialach sie nie konczy !
www.science-fiction.com.pl/forum

_________________________________________
oh my goddess Me !

#13 Pawel

Pawel

    Starszy chorąży sztabowy

  • VIP
  • 2048 postów
  • MiastoNysa

Napisano 20.11.2006 - |12:24|

Odcinek bardzo przypadł mi do gustu. Naprawdę świetny klimat. Trochę śmiesznie wyglądały te zbliżenia jak biegną po tym "moście" w tej piramidzie (widać mało kasy na efekty ;) ) ale na pewno nie był to dla mnie minus tego odcinka.
Daję 10 bo naprawdę fajny klimat.
  • 0
[ Sygnatura usunięta zgodnie z ACTA ]

#14 kefir

kefir

    Starszy kapral

  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Miastoz Łodzi

Napisano 18.02.2007 - |23:23|

Odcinek był średni (takie 6) do momentu pojawienia się dziadka Daniela. Potem się wszystko rozkręciło na dobre ;) A końcówka była świetna, choć przy takiej muzyce, mogliby pokazywać jak Teal'c drapie się po nosie, a i tak by mi się to podobało ;)

Dałem 9.
  • 0

#15 Zarrow

Zarrow

    ZBANOWANY

  • Zbanowany
  • 497 postów

Napisano 19.02.2007 - |01:28|

Dawaj, dawaj! zakończenie sezonu! Oglądaj-wyrwie ci du...tyłek z korzeniami ;) Tu, w tym momencie, zaczyna się prawdziwy Stargate -moim zdaniem-na odcinku 3x22, "Nemezis".

Hmm...chyba jestem w jakiś sposób twoim fanem i kibicem, kefir. Można powiedzieć, że jesteś w pewnym sensiee moim idolem ;P
Dasz autograf? :-D
  • 0

#16 kefir

kefir

    Starszy kapral

  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Miastoz Łodzi

Napisano 19.02.2007 - |01:53|

Dawaj, dawaj! zakończenie sezonu! Oglądaj-wyrwie ci du...tyłek z korzeniami ;) Tu, w tym momencie, zaczyna się prawdziwy Stargate -moim zdaniem-na odcinku 3x22, "Nemezis".


Hehe, właśnie obejrzałem - przemyślenia zaraz wypiszę w odpowiednim temacie :)

Hmm...chyba jestem w jakiś sposób twoim fanem i kibicem, kefir. Można powiedzieć, że jesteś w pewnym sensiee moim idolem ;P
Dasz autograf? :-D


Hmmm, pomyślę ;) Ale dzięki za kibicowanie - od razu czuję się potrzebniejszy i mam ochotę wypisywać moje wrażenia po kolejnych odcinkach :)
  • 0

#17 salem70

salem70

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 17.07.2007 - |19:29|

kefir, chyba wiem jak sie czujesz, sam osobiscie mam maraton SG-1 wlasnei koncze 3 sezon i jade z tym koksem, mam zamiar do konca tygodnia obejrzec calosc ( dodam iz teraz jest wtorek )

Odcinerk dziwny, raczej pokazuje nowy temat (dziadek) i zaraz potem go rozwiazuje, jest sprzymierzeniec do walki ale chyba wiecej go nie zobaczymy .... dlaczego?
  • 0

#18 Rodzynus

Rodzynus

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiastoBydgoszcz

Napisano 08.02.2008 - |08:00|

Nie ma co bardzo ciekawy odcinek, świetna historia o czaszkach i nowej rasie i ... i właśnie co z nią? Zgodzili się na przyjaźń, dziadziunio został na miejscu, a scenarzyści zapomnieli o takiej rasie i cały wątek jakby nie istniał. No i ta niezgodność, o której ktoś mówił już, że jeśli jest w innej fazie to jakim cudem stoi w windzie? :P Ewentualnie rozumiem jakby mógł chodzić po ziemi to możnaby wyjaścić, że sama ziemia była we wszystkich fazach ale już beton czy metal ... raz przechodzi raz nie. Straszne uproszczenie i niekonsekwencja już wolałbym jakby np nie mógł być widoczny ale mógłby przechodzć przez materie lub nie wedle woli.
  • 0


#19 Sharak

Sharak

    Kapral

  • Użytkownik
  • 176 postów
  • MiastoNasielsk

Napisano 21.02.2008 - |14:18|

no i oto dowiadujemy sie, ze Daniel ma dziadka wariata :) ktory pozostanie na obcej planecie mglistych wielkoludow, wrogow goauldow, ktorzy nie wiadomo po co rzezbia malenkie ludzkie czaszki z krysztalu i umieszczaja je w gigantycznych piramidach w roznych czesciach galaktyki. aha.

ale nieźli Ci giganci są, zważywszy że dziadka kiedyś tam beż użycia wrót, tylko przy pomocy tej swojej czaszki na inną planetę przenieśli. To muszą być łebscy kolesie, skoro taką technologię wymyślili. Do tego czaszki których wyrzeźbienie jest fizycznie niemożliwe, mają talent te Tytany. Chciałbym ich jeszcze spotkać, nawet po obietnicach dziadka myślałem że tak będzie, ale któryś z przedodpowiadających nie pozostawił mi nadziei, szkoda...

Co do odcinka jako całości, Piramida robiła wrażenie, wygląd czaszki zresztą też. Hmmm, no i Tytani też :D
Reszta mnie jakoś nie porwała, ale całość przyjemnie się oglądało.
  • 0
Bursztyn & Perła

#20 Gość_Lowrey23_*

Gość_Lowrey23_*
  • Gość

Napisano 06.03.2009 - |10:33|

W odcinku na plus tylko fajnie wyglądające piramidy i giganci i to by było na tyle... ocena 5,5/10
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych