Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mutant X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xsellos

Xsellos

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26.07.2004 - |22:28|

...............................................

Użytkownik johnass edytował ten post 02.06.2010 - |22:49|

  • 0

#2 Obi

Obi

    Moderator

  • Moderator
  • 3264 postów
  • MiastoWawa

Napisano 27.07.2004 - |06:22|

Kolego Xsellos to nie jest właściwy dział do takich pytań . Nie zamykam tematu - może ktoś przybliży nam serial .
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 mader

mader

    Starszy szeregowy

  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 27.07.2004 - |19:33|

rozmawiałem ostatnio z kolegą, który wrocił ze Stanów i tam jest to nawet popularny serial, on sam twierdził, że jest ciekawy. fabuła mniej więcej opiera się na grupce przyjacioł, ktorzy posiadając nadprzyrodzone zdolności - z tytułu można wnioskowac, iź są mutantami, rozwiązują rożne zagadki itd.

podaje linka do stronki tutaj jakby ktoś był zainteresowany można poczytać. zastanawiałem się czy tego nie ściagac bo znajomy jednak chwalił ale jak nie ma polskich napisów to się będę głęboko nadal zastanawiał.
  • 0

#4 Spock

Spock

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16.02.2005 - |20:21|

nio wlasnie nie ma napisow do calej seri moze ktos zrobi ?? sam bym sie podjal ale z moim angielskim to by byla parodia napisow
  • 0

#5 Pawel

Pawel

    Starszy chorąży sztabowy

  • VIP
  • 2048 postów
  • MiastoNysa

Napisano 17.02.2005 - |12:18|

Ja oglądam ten serial na AXN (aktualnie leci od pon-pt o 8.00 rano) i muszę powiedzieć że jest dość ciekawy.
  • 0
[ Sygnatura usunięta zgodnie z ACTA ]

#6 VinIc

VinIc

    Starszy szeregowy

  • VIP
  • 147 postów

Napisano 17.02.2005 - |12:20|

Obejrzałem swego czasu parę odcinków tego serialu na AXN. Przyznam szczerze, że jestem bardzo tolerancyjny względem seriali sci-fi lecz to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa. Według mnie serial cechuje: bardzo niski budżet, słabi aktorzy, nie wciągająca akcja, cienkie dialogi - jednym słowem dno. Według mnie jest to serial dla dzieci do lat 9, kiedy nie mają one jeszcze dużego rozeznania w świecie sci-fi. Oczywiście jest to tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać ;)
  • 0

#7 Spock

Spock

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 19.02.2005 - |23:41|

Nie dysponuje moze ktos sciezkami dzwiekowymi PL z AXN ??? bardzo fajnie by bylo jak by ruszyla reszta napisow do Mutanta X jesli ktos by mi udostepnil to sam bym sprobowal z wielka checia zrobic
  • 0

#8 Żelazny

Żelazny

    Kapral

  • Użytkownik
  • 190 postów
  • MiastoW-wa

Napisano 12.03.2005 - |01:03|

Ave,


da sie zrobic tylko nie wiem kiedy :(

Ale jest takze inna mozliwosc :hyhy: w pleyerze "cinema clasic" mozna dolaczyc druga sciezkę dzwiekowa do podstawowej !

Czy nie lepiej w takim razie zajac sie napisami do 3 sezonu ?


Żelazny
  • 0

#9 Picy

Picy

    Kapral

  • Użytkownik
  • 244 postów
  • MiastoCzłuchów

Napisano 01.04.2005 - |11:30|

Witam...i chciałbym zauważyć ,że chyba tego tematu brakował tutaj.....
Bo S.-f. bez Mutantów??
Mutant X to dobry serial chociaż zbyt banalny czasami...oglądałem po kilka razy ze 2 serie ktore emitował AXN...
nawet nawet.....nie moza sie oprzec wdziekom pieknych mutantek :D
nio i skojarzonką z "Dark Angel"..temat ten sam........
Wielka korporacja...eksperymenty........tylko że w mx wyniki experymentow okazaly sie calkiem nie przewidziane.....
no ale to.....chyba temat do dyskusji zapraszam.
  • 0

#10 Pawel

Pawel

    Starszy chorąży sztabowy

  • VIP
  • 2048 postów
  • MiastoNysa

Napisano 01.04.2005 - |11:57|

No w przyszłym tygodniu kończą emisję 2 sezonu na AXN, sprawdzałem na ich stronie internetowej i na razie 3 sezonu nie zobaczymy.

A jak dla mnie 2 sezon zrobił się ciekawszy od 1 bo już nie walczą z jednym wrogiem tylko co odcinek to wróg jest inny. Dzięki temu jest ciekawiej.
  • 0
[ Sygnatura usunięta zgodnie z ACTA ]

#11 Aga01

Aga01

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 01.05.2005 - |20:30|

Serial jest taki sobie. Po kilku odcinkach zaczyna się nudzić, bo jest w nim wciąż ta sama akcja i nic ciekawego się nie dzieje. Efekty specjalne też nienajlepsze. Jednym słowem serial przeciętny.
  • 0

#12 jack

jack

    Chorąży

  • VIP
  • 1410 postów
  • MiastoPłock

Napisano 08.09.2005 - |08:21|

W miaręmożliwości oglądam ten serial, choć przyznaję, że nie jest on rewelacyjny. Natomist bardzo mi siępodoba uzyka. Motyw przewodni serialu - to naprawdę niezły kawałek.Ale co do treści. Film opowiada o grupie ludzi, nad którymi przeprowadzono eksperyment genetyczny, przez co "otrzymali" nowe zdolności. Czworo mutantów i człowiek, który ich pilotuje (coś na kształt profesora Xawiera z Mutantów) walczą z organizacją próbując ratować mutantów z ręki dziwnego zmutowanego naukowca.
Rzeczywiście film robiony chyba na fali filmu kinowego o mutantach i animowanego. Można go obejrzeć, ale nie należy chyba wczuwać się w serial.
  • 0
"Nie mamy wpływu na czas, w którym się znaleźliśmy,
My tylko decydujemy, jak wykorzystać dany nam czas"

Gandalf - Drużyna Pierścienia


#13 Pawel

Pawel

    Starszy chorąży sztabowy

  • VIP
  • 2048 postów
  • MiastoNysa

Napisano 08.09.2005 - |14:14|

Od 19 września od poniedziałku do piątku o 18:40 na AXN będzie emitowany ostatni 3 sezon tego serialu.
  • 0
[ Sygnatura usunięta zgodnie z ACTA ]

#14 AndrzejS

AndrzejS

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 09.09.2005 - |20:04|

Po serial sięgnąłem pod wpływem kinowego filmu X-Men, który jak dla mnie jest super. :clap:
Serial niestety nie jest tak dobry, niemniej z przyjemnością śledzę losy bohaterów.

Niedawno trafiłem na forum http://www.mutantx.fora.pl/.
Straszna posucha tam panuje. :o
  • 0

#15 Gucus

Gucus

    Starszy szeregowy

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • MiastoBytom

Napisano 09.09.2005 - |21:16|

Od 19 września od poniedziałku do piątku o 18:40 na AXN będzie emitowany ostatni 3 sezon tego serialu.

Wyświetl post

to może będziesz w stanie zgrać ścieżki dźwiekowe bo nie wiadomo czy ktoś będzie miał czas na zabawe z napisami a jak już ścieżka będzie to zawsze w wolnej chwili coś sie wykombinuje :)
  • 0

#16 Pawel

Pawel

    Starszy chorąży sztabowy

  • VIP
  • 2048 postów
  • MiastoNysa

Napisano 11.09.2005 - |10:04|

to może będziesz w stanie zgrać ścieżki dźwiekowe bo nie wiadomo czy ktoś będzie miał czas na zabawe z napisami a jak już ścieżka będzie to zawsze w wolnej chwili coś sie wykombinuje :)

Wyświetl post

Niestety ale nie mam takiej możliwości.
  • 0
[ Sygnatura usunięta zgodnie z ACTA ]

#17 Żelazny

Żelazny

    Kapral

  • Użytkownik
  • 190 postów
  • MiastoW-wa

Napisano 11.09.2005 - |22:28|

Ave,

jak mi nic nie padnie to podrzuce :hyhy:

Żelazny
  • 0

#18 AndrzejS

AndrzejS

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 12.09.2005 - |10:08|

Gdy tylko wejdę w posiadanie DVDRipów 3 sezonu przystąpię do przygotowywania napisów.
  • 0

#19 Gucus

Gucus

    Starszy szeregowy

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • MiastoBytom

Napisano 13.09.2005 - |15:09|

Gdy tylko wejdę w posiadanie DVDRipów 3 sezonu przystąpię do przygotowywania napisów.

Wyświetl post

to bardzo dobra wiadomość, a czy ktoś nie ma możliwości uzupełnienia braków w 1 i 2 sezonie ?
  • 0

#20 AndrzejS

AndrzejS

    Szeregowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 13.09.2005 - |21:23|

to bardzo dobra wiadomość, a czy ktoś nie ma możliwości uzupełnienia braków w 1 i 2 sezonie ?

Wyświetl post

Brakujące odcinki umknęły mi. :o
Uzupełnię jak tylko AXN wznowi emisję.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych